Oferta Orange.

Bez telefonu ale z 3x większym Internetem

Orange walczy o klienta. Zastanawiając nad ofertą najbardziej dostosowaną do naszych potrzeb często musimy wybierać między abonamentem a prepaidem. Gdyby tak połączyć te dwie oferty?

Abonament jest kierowany z założenia do osób, które chcą dostać smartfona w niskiej cenie. Prepaid do osób, które już posiadają telefon. Do tej pory wydawało się, że połączenie tych dwóch ofert nie jest możliwe.

Orange oferuje abonament bez telefonu na okres 12, 20 i 24 miesiące. Najkorzystniejsza jest oferta roczna, ponieważ nie jest dużym zobowiązaniem ze strony klienta, który przecież nie dostaje telefonu. Skusić klientów na dwuletni abonament ma trzy razy większy Internet, który oferuje operator.

Promocyjne oferty wyglądają następująco:

Smart Plan LTE 19,99 – 1,7 GB (wcześniej było 0.3 GB)
Smart Plan LTE 29.99 – 3 GB (wcześniej było 1 GB)
Smart Plan LTE 39.99 – 6 GB (wcześniej było 2 GB)
Smart Plan LTE 59.99 – 15 GB (wcześniej było 5 GB)

Internet został w najlepszym wypadku powiększony pięć razy w przypadku najtańszego abonamentu. Najdroższy powiększony trzy razy oferuje relatywnie bardzo dużo transferu.
Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące abonamentu Internet jest zupełnie darmowy. Dotyczy to wszystkich klientów, który przenoszą numer, zamawiają nowy numer, przedłużają ofertę.

Jak bliżej wygląda oferta Orange?

Najtańszy pakiet Smart Plan mimo swoje niskiej ceny nie wydaje się najkorzystniejszą ofertą. Nie zawiera nielimitowanych rozmów i SMS-ów – aby były jednak nielimitowane należy skorzystać w promocji „Dzień bez limitu” za 0,99 zł dziennie. W skali miesiąca jest to nieopłacalne, ale zależy tez od upodobań klienta.

Pozostałe oferty zawierają już nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Źródło:
https://komorkomat.pl/promocja/orange-abonament-3x-wiecej-gigabajtow/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*