Oferta Orange.

Garść informacji ze świata Orange: Mariaż z ESET NOD32 Dron z Neostradą Rekordzista darmowego weekendu

ESET NOD32 i „Chmura dla Firm”        

 

            Rozwiązania biznesowe dla Orange w postaci „Chmury dla Firm” zostaną wzbogacone o antywirusa firmy ESET NOD32 oraz ESET Smart Security. Dodatkowo firmy mogą liczyć także na ochronę do sześciu urządzeń dzięki pakietowi ESET Security Pack. Rozwiązania chronią nie tylko przez znanymi zagrożeniami, ale także zapewniają obronę w czasie rzeczywistym i przed niezidentyfikowanym do tej pory złośliwym oprogramowaniem.

 

Korzyści płynące z ochrony danych dla firmy są oczywiste. Decydując się na abonament z ochroną danych klient będzie płacić tylko ułamek sumy, którą normalnie musiałby zapłacić za oprogramowanie. Warto zaznaczyć, że chodzi tutaj o roczną licencję. Z usługi można zrezygnować w każdym momencie.

 

„Chmura dla Firm” jest rozwiązaniem bardzo popularnym w branży IT. Ta od Orange udostępnia także aplikacje dla efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem. Jest to oczywiście między innymi przechowywanie wrażliwych danych, do których dostęp będą mieli wszyscy zobligowani pracownicy.

 

Poszczególne rozwiązania firmy ESET to:

  • ESET Smart Security – odpowiada na ochronę przed wirusami i nieznanym oprogramowaniem. Ponadto zabezpiecza transakcje bankowe, oczyszcza ze spamu pocztę e-mail i wprowadza funkcję, która pomaga odnaleźć skradzionego laptopa.
  • ESET NOD32 Antivirus – to pogram antywirusowy bardzo popularny w Polsce. Jest już dostępny na rynku od 12 lat.
  • ESET Security Pack – pakiet zabezpieczający trzy komputery i trzy urządzenia mobilne.

 

 

Happy Week i dron w prezencie

 

            Promocja kończy się 18 lipca i do tego czasu klienci Orange, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy z firmą mogą liczyć na drona RC 10 BRQ 110 Buddy Toys. Ten przeznaczony jest głównie dla dzieci. Zasięg sterowania wynosi 50m.

 

Aby przedłużyć ofertę należy skorzystać ze specjalnej dedykowanej strony Orange, której link jest poniżej:

 

http://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4004828756,article.html

 

Do wyboru są cztery pakiety – Neostrada, FunPack, Orange Światłowód, FunPack poszerzony. W pierwszej ofercie za Internet 80 mb/s zapłacimy 39,99 zł/mc. FunPack za 69,99 zł/mc jest z telewizją i Internetem o prędkości także 80 mb/s. Orange Światłowód do 100 mb/s kosztuje 69 zł/mc. Najdroższy jest FunPack za 99,90 zł/mc na 24 miesiące z promocją na okres roku, gdzie kosztuje 69 zł/mc – w pakiecie Internet do 100 mb/s i telewizja.

 

Rekordzista darmowego Internetu mobilnego

 

            Darmowy weekend z Internetem wprowadzony w ramach przeprosin za awarię sieci spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Rekordzista ściągnął 373 gb danych. Oznacza to, że przez 48h pobierał dane z prędkością około 17 mb/s. Ta informacja nie dziwi, ponieważ internet od Orange jest najszybszy w kraju.

 

 

Źródło:

http://www.egospodarka.pl/134003,Chmura-dla-Firm-od-Orange-teraz-z-antywirusami-ESET,1,14,1.html

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*