Oferta Orange.

Karty Orange można rejestrować w kioskach Ruchu

Orange poinformował swoich klientów, że mogą rejestrować karty we wszystkich kioskach i salonach RUCHU! W całej Polsce znajduje się ponad 1800 punktów, w których można kupić i zarejestrować kartę SIM Orange i Nju Mobile.

Do dokonania tej czynności wystarczy posiadanie przy sobie dowodu tożsamości. Pracownicy przeszli specjalne szkolenie z samego procesu rejestracji a dane przekazywane są w bezpieczny sposób. Odpowiada za to specjalne łącze w standardzie SSL, w którym dane przekazywane są wprost na serwery Orange a Ruch nie może ich zapisać. Sama rejestracja to kwestia kilkudziesięciu sekund.

Poza samym RUCH-em karty można rejestrować w sieciach sklepów Saturn i MediaMarkt. Orange posiada obecnie największa liczbę punktów usługowych, w których można dokonać rejestracji. Niewykluczone, że wkrótce pojawią się kolejne.

Klientom warto przypomnieć, że rejestrując kartę do 18 sierpnia dostaną bonus 1000 minut i 10 GB Internetu. Istnieje także możliwość przejścia na abonament bezterminowy za 39 zł miesięcznie – Smart PLAN LTE – w nim darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 5GB Internetu.

Wszystkie punkty rejestracji oraz informacje o samym procesie na stronie www.zarejestrunumer.pl

Źródło:
www.blog.orange.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*