Oferta Orange.

Najlepsze oferty na wakacje 2016

Słoneczny lipiec i sierpień oznacza nie tylko słoneczne i długie dni, ale także promocje. Operatorzy próbują w tym okresie zdobyć nowych klientów, ponieważ wakacje to nie tylko wypoczynek, ale także tzw. sezon ogórkowy.

Wprawdzie blog jest o ofercie Orange, ale w drodze wyjątku postanowiliśmy przedstawić najlepsze oferty na rynku. Wśród nich znajduje się także nasz Orange, który także sprostał konkurencji i przedstawił całkiem dobrą ofertę.

W zestawieniu znajduje się pięć ofert na kartę oraz bezterminowy abonament. Charakteryzuje je elastyczność i możliwość rozwiązania w każdej chwili. Promocje są wakacyjne, ale będą także obowiązywać po okresie wypoczynku.

Oferta Orange

To oferta na kartę z 14 gigabajtami Internetu. To dość spory pakiet, który powinien w zupełności wystarczyć zakładając nawet, że ściągamy spore ilości danych i oglądamy youtube. Operator przewidział możliwość wyczerpania pakiety, dlatego jest jeszcze do dokupienia 6 gb za 6 zł. Oferta jest niestety tylko przeznaczona dla osób przenoszących numer do sieci Orange. W pakiecie są oczywiście nielimitowane rozmowy i SMS-y. Cena to 28 zł miesięcznie i umowę można zawierać na czas od miesiąca do roku.

Nju Mobile z 40 gb

To idealna opcja dla osób, które bardzo dużo korzystają z Internetu. Pakiet zawiera aż 40 gb Internetu a stali użytkownicy mogą liczyć na nawet 120 gb Internetu. Oferta jest stricte Internetowa i może być idealnym uzupełnieniem dla osób, które np. firmowo korzystają z mobilnego Internetu. Z tego powodu w telefonach dual-sim będzie to rozwiązanie idealne. Ma swoje mankamenty, ponieważ duży transfer nie idzie w parze z rozmowami i SMS-ami. Te pierwsze kosztują 19 gr za minutę a SMS 9 gr.

Drogi Lajt

W pakiecie znajdziemy 20 gb Internetu oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y. Niestety za takie usługi musimy zapłacić 36,99 zł miesięcznie. Jest jeden mankament – umowę należy podpisać do 30 sierpnia bieżącego roku. Ponieważ później wraca standardowe 10 GB. Dobrą wiadomość jest taka, że osoby, które zmieszczą się w terminie przez cały czas umowy będą się cieszyć większym Internetem. Umowa może być bezterminowa oraz na 12 i 24 miesiące.

Lycamobie z małym Internetem

Pakiet kosztuje 29,00 zł i z pewnością nie może się pochwalić dużym Internetem. Transfer to tylko 6 gb. Dodatkiem są nielimitowane rozmowy i SMS-y. W ofercie jest tani roaming – przeznaczony dla osób często podróżujących.

Virgin Mobile zdecydowanie słaby

Standardem są już nielimitowane rozmowy i SMS-y. W pakiecie znajduje się także tylko 4 gb Internetu . Umowa jest na rok i kosztuje 29 zł. Pakiet zwiększa się o 1 gb po 6 miesiącach korzystania z usługi. Dodatkiem jest darmowy FB i Messenger.

Źródło:
https://komorkomat.pl/abonament-i-prepaid-na-wakacje-2016/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*