Orange Free na kartę jeszcze lepsze i większe

Rzesza entuzjastów Orange Free na kartę stale się powiększa. Nie ma co się dziwić – Orange Free to najlepsze możliwości. Olbrzymi transfer, możliwość włączenia nielimitowanych rozmów i SMS – ów a wszystko na kartę. Mamy dobre wiadomości!

Pakiety danych zostają zwiększone w Orange Free na kartę.

Za samo doładowanie konta już dostajemy więcej pakietu. Po kolei – za doładowanie w kwocie 30 zł dostajemy 10 GB (wcześniej było 6 GB), za 100 zł dostajemy 50 GB (wcześniej było 36) a za 200 zł dostaniemy 100 GB.
Nie zmieniły się okresy ważności konta. Najmniejsze doładowanie ważne jest miesiąc a pozostałe 5 miesięcy. Najważniejszym elementem promocji jest oczywiście fakt, że bonus jest za sam fakt doładowania a pieniądze możemy przeznaczyć na inne pakiety, np. nielimitowane rozmowy i SMS – y.

Warto rozważyć tę promocję, ponieważ obecnie Internet od Orange jest najszybszy w kraju.

Potwierdzają to badania przeprowadzone przez serwis www.speedtest.pl. Jak to wygląda w praktyce? Dla starszych sieci 2G i 3G download to średnio 17,64 Mb/s a upload 7,22 Mb/s. W przypadku LTE jest odpowiednio więcej – download 27,62 Mb/s a upload 11,93 Mb/s.
Poza tym, dla zainteresowanych, podam jeszcze ceny najatrakcyjniejszych pakietów. Nielimitowane rozmowy i SMS – y kosztują 30 zł i ważna są 31 dni (dzwoniąc pod *102*71 lub SMS na 272 o treści START. Poza tym 5 GB i nielimitowane sms kosztują 25 zł (SMS o treści PAKIET25 na numer 261).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*