Oferta Orange.

Smart Plan LTE Bezterminowy – nowa oferta Orange dla rejestrujących karty SIM

Orange walczy o rejestrujących karty SIM, na których od dzisiaj został nałożony taki obowiązek. Przypominamy, że kupując kartę w kiosku musimy podać swoje dane z dowodu osobiste. Orange zatrzymać klientów i przekonać ich do swoich usług wprowadził z tej okazji ciekawy bezterminowy abonament. Za 39 zł miesięcznie mamy nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Dodatkowo kusi pakiet 5 GB do 1 lutego 2017 r. Później niestety spada do 1 GB.

Oczywiście mówimy tutaj o samym abonamencie, ale jeśli chcemy telefon – Orange przygotował taką możliwość – za kwotę startową możemy wybierać wśród kilku ciekawych telefonów. Ponadto taką ewentualność mamy cały czas, więc w gruncie rzeczy, jeśli nie stać nas obecnie na inwestycję w nowy aparat – przełóżmy to na później 😉

 

Co więcej w telewizji i sieci pojawił się nowy spot reklamujący rejestrację kart SIM z możliwością przejścia na abonament – Smart Plan LTE Bezterminowy. Warto przypomnieć, że za samą rejestrację otrzymujemy 10 GB Internetu i 1000 darmowych minut do wszystkich. Promocja jest ważna do 18 sierpnia. Warto się śpieszyć i z niej skorzystać, ponieważ umowę możemy zerwać kiedy chcemy, np. w lutym. Wtedy wystarczy zmienić ofertę i dalej mamy dużo Internetu.

 

 

W spocie występuje Robert Górski znany z kabaretów.

 

Źródło:

http://gsmonline.pl/artykuly/abonament-rejestracja-karty-w-orange

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*