Oferta Orange.

Zarejestruj kartę w Orange i otrzymaj bonus. Pora się śpieszyć. Czas do 18 sierpnia br. Pytania i odpowiedzi

Temat rejestracji kart powoli przebija się do świadomości klientów operatorów telefonicznych. Tym bardziej, że poza bonusami, problemowa może okazać się sama rejestracja numeru i związane z tym wymagania.

 

Dlaczego trzeba rejestrować kartę? Czy każdy musi to robić?

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego posiadacza numeru na kartę. W przeciwnym wypadku taki numer zostanie wyłączony. Jest to związane z wprowadzeniem ustawy antyterrorystycznej, która wymusza dodatkowe środki bezpieczeństwa. Aby dokonać rejestracji należy udać się do najbliższego salonu. Pamiętać o karcie oraz przede wszystkim aktualnym dowodzie tożsamości.

 

Ile czasu zostało na dokonanie rejestracji?

Terminy prezentują się następująco:

  • do 24 lipca można jeszcze kupić kartę bez rejestracji
  • po 25 lipca nie będzie takiej możliwości
  • do 1 lutego należy zarejestrować kartę
  • od 2 lutego niezarejestrowane karty będą wyłączone

 

Zostaną wyłączone absolutnie wszystkie karty.

 

Czy rejestracja jest możliwa tylko w salonie Orange?

Nie, nie jest, ale oczywiście tam jest najprościej. W Internecie można znaleźć aktualny spis salonów i wybrać się do najbliższego. Poza tym można jeszcze zarejestrować kartę w Media Markt i Saturnie. Warto o tym pamiętać podczas zakupów. Oczywiście rejestracja będzie możliwa tylko w wypadku przyniesienia ze sobą samej karty i aktualnego dowodu tożsamości.

 

Sieć Orange postanowiła nie wprowadzać rejestracji online oraz w dowolnym punkcie, gdzie można nabyć starter. W zamierzeniu ustawodawcy rejestracja ma zwiększyć bezpieczeństwo kraju wynikające z zagrożenia terroryzmem. Z tego powodu możliwe jest rejestrowanie tylko w wymienionych punktach. Ma to uniemożliwić fałszywe podawanie danych.

 

Dużo dzieci posiada startery. Jak to wygląda w ich przypadku?

Dzieci do 13 roku życia muszą niestety przyjść z prawnym opiekunem, który rejestruje numer na siebie. Inaczej nie może to wyglądać, ponieważ przepisy wprost regulują to zagadnienie. Obcokrajowcy zobowiązani są okazać paszport.

 

Jakie bonusy przysługują najszybszym rejestrującym?

Tylko do 18 sierpnia bieżącego roku wszyscy, którzy zarejestrują numer otrzymają od sieci Orange 1000 darmowych minut i 10 gb darmowego Internetu. Opłaca się także wszystkim, którzy planują przenieść numer do Orange lub zwyczajnie mają taki salon najbliżej. Za 28 zł miesięcznie otrzymają nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci oraz 14gb na Internet.

 

Potrzebujesz więcej informacji odwiedź www.zarejestrujnumer.pl

 

Przypominamy, że jedna osoba fizyczna może mieć 20 numerów a firma 100 numerów.

 

Źródło:

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/entry/wszystko-co-powinniscie-wiedziec-o-rejestracji-numerow-na-karte/

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*